Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown

  • 62 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown jest usytuowany w dzielnicy Avenida Aliados i oferuje rowery.

Ten apartament oferuje miejsce do pobytu dziennego i balkon, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Goście mogą korzystać z 1 łazienki. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Do dyspozycji jest również pełnowymiarowa kuchnia z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

1-pokojowy apartament oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak Ponte Dom Luís I w odległości 16 min spacerem od obiektu, oraz Pomnik Dom Pedro - 650 m od obiektu. Avenida dos Aliados znajduje się w niewielkiej odległości od apartamentu o powierzchni 48 m². 400 m od obiektu leży Food markets. Od apartamentu Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown do przystanku autobusowego Trindade o rzut kamieniem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown
Almada Prime - Live In Porto
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Almada Prime - Live In Porto

9.0
Wspaniały 3 opinie
10 m od nieruchomości
USD 154 USD 139
za noc
Home In Porto - Cozy 2Br Duplex By Lovelystay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Home In Porto - Cozy 2Br Duplex By Lovelystay

6.9
Przyjemny 0 opinii
34 m od nieruchomości
USD 190 USD 171
za noc
City Center Lello And Clerigos 5Min Walk With Free Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

City Center Lello And Clerigos 5Min Walk With Free Parking

9.0
Wspaniały 5 opinii
37 m od nieruchomości
USD 224 USD 202
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    16 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Sao Bento
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji133534/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown jest kuchnia?
      W apartamencie Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    16 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Sao Bento
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Almada Glamorous & Chic Oporto Downtown
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij